Jan Eggum-billetter & hotell i Bergen
Konsert
-
Lille Ole Bull
Pris fra 1370,-
pr pers for billett, hotell og frokost
Gode billetter
Billig, raskt og enkelt
De beste hotellene
Få hjelp pr epost/tlf
Jan Eggum er tilbake med førjulskonserter i Bergen 2024. Sikre deg hotellpakke med billetter nå!
For mange, spesielt bergensere, blir det ingen jul uten en usjenert konsert med Jan Eggum. Siden tidlig på 2000-tallet har Jan Eggum nesten årlig spilt julekonserter i Bergen. I 2019 ble konsertene flyttet fra Madam Felle til Lille Ole Bull, hvor det ble sitteplass til alle.
– Jeg liker de små, intime lokalene, slik at jeg kan være tett opptil publikum, utalte Jan Eggum til Bergensavisen den gang.
Det sies at Eggum gir melankolien et ansikt, og om noen skal bryte ned den myten må det være han selv. Han er dreven i møtet med publikum, vet hva de vil ha og maler skarpe og vare betraktninger om moderne mennesker på jakt etter noe å holde fast i. På scenen oser han av humor, varme og livserfaring.
Velkommen til årets førjulskonsert med Jan Eggum på Lille Ole Bull i Bergen! En dose melankoli og betenkeligheter hører med i forberedelsene til årets mest gloriøse høytid!