DR BERGLAND
fre. 19.00
Latter - Oslo
Sted: Latter
Periode: -
SHOW & HOTELL PR PERS. FRA 1195,-
Jonas Kinge Bergland er tilbake på Latter! Sikre deg showpakke med billetter til «Dr. Bergland uten grenser».
"Et psykogøy show" (Aftenposten)
"Sylskarpe stikk - kirurgisk god utførelse" (Radio Metro)
"Showet er som en iskald Fanta i Sahara" (NRK)
Med legejobb, idrettsbakgrunn og sunt kosthold er Jonas Kinge Bergland utvilsomt en utypisk standupkomiker. Det har likevel ikke forhindret han til å etablere seg som en av Norges fremste standupstjerner.
Humorlegens forrige show ”Dr. Bergland bryter taushetsplikten”, fikk terningkast seks i Aftenposten og gav ham komiprisen for ”Årets standupkomiker” i 2017. Forestillingen ble til slutt sett av over 80 000 publikummere. Hans tredje soloforestilling «Dr. Bergland uten grenser», som hadde premiere på Latter i august, har også fått strålende mottagelse. NRK og Aftenposten har trillet terningkast fem og er full av lovord. Nå er det duket for nye ekstraforestillinger vårsesongen 2023.
Med utgangspunkt i teamet bistand er det ingen grenser for hva Jonas Kinge Bergland kan prate om i sitt nye show. Likevel kan du være trygg på på at han vil levere intelligent, morsom og ekte standup av ypperste klasse. Hans kritiske tenkning og treffsikre poenger vil garantert engasjere og å få deg til å le.
«Dr. Bergland uten grenser» blir en kjempefest og et show du garantert må få med deg i Oslo i 2023. Bestill komplett pakke med hotell og billetter nå!
Aldersgrense på Latter: 20 år.
Ungdom under aldersgrensen er velkommen i følge med foreldre/foresatt.
Vis flere datoer >>
Vårt tette samarbeid med scenene gir deg gode plasser i salen.
Våre hotell er håndplukket for å gi deg topp komfort og kortest vei til scenene.
Våre showpakker sikrer deg gunstige priser.