Dora Thorhallsdottir
tor. 19.30
Chat Noir - Oslo
Sted: Chat Noir
Periode: -
SHOW & HOTELL PR PERS. FRA 1175,-
Dora Thorhallsdottir «Overganger» er tilbake på Chat Noir! Kjøp showpakke med hotell og billetter i Oslo nå!
Dora Thorallsdottir har på kort tid blitt en av Norges mest populære standup-komikere. Hennes to forrige soloshow har høstet strålende kritikker, mottatt Komipris-nominasjoner og gått fått for fulle hus på Latter år etter år. Nå er Dora tilbake med et tredje standup-show – Overganger – som inntar Chat Noir i Oslo våren 2023.
Thorallsdottir nye forestilling blir et komisk og varmt show om de ulike overgangene i livet. Om hvor trøblete de kan være, men samtidig også ofte ufrivillig komiske. Ta overgangsalderen for eksempel. Selv om vi alle skal dit når vi er rundt halvveis i livet, er det nesten ingen som snakker om det. For på merkelig vis har vi klart å gjøre det å bli eldre, i en kropp som naturlig forfaller, til noe skamfullt. Av den grunn vet vi ikke noe som helst om hva vi har i vente.
Standupforestillingen «Overganger» er Doras hyllest og kjærlighetserklæring til hverdagsmennesket. Publikum i Oslo kan glede seg til komiske og treffende observasjoner av absurde ting vi driver med og ikke minst en gjennomgang av alt maset som følger av å ha en kropp.
«Overganger» blir garantert et show med høy latter- og gjenkjennelsesfaktor! Og kanskje lærer du noe om vår tids siste tabu: overgangsalderen? Velkommen til Oslo og Dora Thorhallsdottirs nye forestilling på Chat Noir i 2023!
Vis flere datoer >>
Vårt tette samarbeid med scenene gir deg gode plasser i salen.
Våre hotell er håndplukket for å gi deg topp komfort og kortest vei til scenene.
Våre showpakker sikrer deg gunstige priser.