Halvdan Sivertsen-billetter og hotell
Sted: Chat Noir
Periode: -
SHOW & HOTELL PR PERS. FRA 1195,-
Halvdan Sivertsen «Berre vær i lag igjen» inntar Chat Noir i Oslo i oktober. Sikre deg konsertpakke med billetter og hotell nå!
Like før pandemien fylte den folkekjære nordlendingen Oslo Spektrum til randen. Nå har du en sjelden mulighet til å komme tett på hele Norges Halvdan Sivertsen på intime Chat Noir Teater – rett og slett berre vær i lag igjen.
Etter mer enn 50 år som artist, har han fortsatt mye på hjertet. Sivertsen er fremdeles opptatt av den stakkars kloden vår, brenner fortsatt for kjærligheten, vennskapet og alle de som trenger oss.
Karrieren til Halvdan Sivertsen spenner over et halvt århundre. Fra den spede starten i Bodøs pop- og rockemiljø på 60-tallet, via visebølgen på 70-tallet, til å bli en av Norges mest populære artister de tre siste tiårene. Han har gitt ut en rekke prisbelønte album og musikken hans har blitt brukt i både film og teater.
Svært mange vil huske han som «faren» til Labbetuss, og som en fjerdedel av tidenes største norske supergruppe, Gitarkameratene. For to år siden ble Halvdan Sivertsen innlemmet i Rockheim Hall of Fame for sitt bidrag til den norske populærmusikken.
«Berre vær i lag igjen» blir en herlig konsert med hits, klassiske låter, myke ballader og fengende refreng. Oslo-publikummet kan glede seg til trøkk, rungende latter, intens tilstedeværelse og magiske øyeblikk på Chat Noir 28. og 29. oktober 2022.
Sikre deg komplett pakke med de beste billettene og hotellovernatting nå!